Imprezy dla firm

*****

Imprezy dla firm

Firmy coraz częściej decydują się na organizowanie wyjazdów integracyjnych. Nie robią tego bez powodu. W tym postępowaniu jest cel to i to bardzo jasny, a właściwie jest ich kilka.
Imprezy dla firm przynoszą korzyści zarówno samej firmie, jak i pracownikom. Po pierwsze imprezy integracyjne działają motywująco na pracowników. Po drugie uzyskane korzyści przywiązują ich do firmy. Po trzecie tego typu wyjazdy/eventy pozwalają budować zgrany zespół. I w reszcie po czwarte – wyjazdy czy imprezy integracyjne to sposób na dostrzeżenie przyszłości przedsiębiorstwa. Skoro firmę stać na organizowanie tego typu imprez dla pracowników to znaczy, że dąży do rozwoju i ma przed sobą perspektywy. W takiej firmie aż chce się pracować.

Specjalnie dla firm organizujemy:

– imprezy biznesowe
– imprezy integracyjne
– imprezy branżowe
– warsztaty, szkolenia
– konferencje, seminaria, sympozja
– spotkania biznesowe
– śniadania biznesowe
– wyjazdy integracyjne
– wyjazdy turystyczne

W naszych imprezach łączymy wypoczynek, rozrywkę jak również zwiedzanie ze spotkaniami współpracowników czy kontrahentów, w atrakcyjnym miejscu i w miłej atmosferze. Na Państwa życzenie mogą to być wysokiej klasy hotele z basenami lub przytulne hoteliki czy pensjonaty. Do dyspozycji dostaną Państwo sale konferencyjne odpowiednio wyposażone w sprzęt elektroniczny.

Oprócz podstawowych świadczeń jak rezerwacje, transport, nocleg, wyżywienie, starając się połączyć przyjemne z pożytecznym, oferujemy dodatkowe atrakcje:

– zwiedzanie regionu
– imprezy plenerowe i rekreacyjne
– biesiady
– zabawy taneczne
– spotkania z ciekawymi ludźmi itp.
– festyny i pikniki

Imprezy dla seniorów

Zorganizowany wyjazd dla seniorów zdecydowanie różni się od organizacji imprezy dla osób młodych i aktywnych. W grę wchodzi tutaj całkiem innym tryb funkcjonowania i zupełnie inne potrzeby. Współcześni seniorzy są bardzo ciekawi świata i idealne imprezy dla seniorów powinny odpowiadać na tę potrzebę. Nasze propozycje to:

– imprezy integracyjne i okolicznościowe
– wyjazdy rekreacyjne (grzybobranie czy Nordic Walking)
– wyjazdy turystyczne
– wyjazdy do miejsc kultu religijnego, pielgrzymki
– turnusy rehabilitacyjne

Wyjazdy realizujemy dla grup różnej wielkości, na Dolnym Śląsku, w pozostałej części kraju jak i za granicą (naszą specjalnością są imprezy organizowane w Czechach i Niemczech). Szczególnie polecamy weekendowe wypady. Wszystkim zapewniamy przejazd sprawdzonymi i komfortowymi autokarami oraz usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

www.imprezy.biz.pl

imprezy.biz.pl

Imprezy dla firm